Služby Praha práce a řemesla od českých firem.jpg
Bytový architekt Obchody levně.png
Hodinový manžel.png
Malíři pokojů.png
Mytí oken  Obchody levně.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Vyklízení obchody  levně.png
Výkopové práce Obchody levně.png
Zahradnické služby.png
Nabídka práce praha.png
1111111.png

Stavební práce Praha

Stavební práce Praha a okolí Obchody levně.jpg

Stavební práce Praha a okolí Obchody levně

Stavební práce Praha a okolí Obchody levně jako firma stavební, s vizí provádění malých a středních staveb pro státní i soukromé investory. Firma Stavební práce Praha a okolí Obchody levně je založena na pevných základech se zkušeností v stavebních oborech, které buď přímo, nebo nepřímo souvisejí se stavební činností. Proto jsme si jisti kvalitou a poctivostí prováděných stavebních prací.

Specializace:

Stavební práce Praha a okolí Obchody levně  Veškerá stavební činnost a stavební práce včetně provedení rozpočtových prací, dozoru na stavbách, komplexní dodávky materiálů, kontroly BOZP, úkony na úřadech, všechny potřebné posudky a dokumenty
pro celkovou realizaci staveb. Provádíme dodávky, montáž a opravy elektroinstalací (silnoproud - slaboproud), rozvody a instalace topení i plynu.

Stavby:

Stavební práce Praha a okolí Obchody levně Komplexní dodávky staveb na klíč. Vždy individuální přístup ke každému zákazníkovy pro splnění jeho požadavků a potřeb. Včetně dodávek materiálů. Možnost dopracování projektové dokumentace.

Rekonstrukce:

Stavební práce Praha a okolí Obchody levně Veškeré rekonstrukce malých, i středně velkých objektů, vždy dle konkrétních požadavků zadavatele a zpracované projektové dokumentace. Půdní vestavby a nástavby, bytová jádra, fasády, kompletní byty i domy. Komunikace, přípojky, dlažby, ploty a další stavební práce, včetně dodávek materiálů. Možnost dopracování projektové dokumentace dle potřeb stavby.
Služby a řemesla Obchody levně.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one